KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16185313
nr 1618 5313
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 57/60, händer, 12x15 cm, yttermått inklusive ram: 30x31 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:52:03
Axel Olson
nr 1618 5313
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 6 maj 2024 |